Aktualnosci

Published on 18 czerwca, 2018 | by Katarzyna

0

Dzień Dziecka w Skrzypnem

Sprawozdanie z obchodów Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Skrzypnem.

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił.

Jednym z ważniejszych aspektów w życiu człowieka jest zdrowie, dlatego ten wyjątkowy dzień spędziliśmy aktywnie pod hasłem „NO PROMIL – NO PROBLEM”. Chcieliśmy udowodnić, że można się dobrze bawić bez używek.

Najwięcej emocji wśród uczniów klas IV-VII oraz gimnazjalistów wywołały konkurencje sportowe: turniej tenisa stołowego i rozgrywki międzyklasowe w piłce nożnej „Mini Mundial”.

Młodsi uczniowie brali udział w rozgrywkach sportowych i zręcznościowych, tańcach integracyjnych oraz konkursie „Jaka to melodia?”. Ponadto każdy z wychowawców zadbał, aby ten dzień minął podopiecznym w miłej atmosferze. Każdy uczeń otrzymał upominek, który został zakupiony dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szaflarach. Rada Rodziców zadbała o poczęstunek dla wszystkich uczestników.

W tym dniu  najważniejsza była dobra zabawa i zaangażowanie. Tym wykazali się wszyscy. W dobrych nastrojach i z uśmiechami na twarzy zakończyliśmy nasze wspólne świętowanie.

Z poważaniem

Brygida Strzęp

 


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑