Aktualnosci

Published on 7 grudnia, 2021 | by Katarzyna

0

Mikołaj w Gminie

Święty Mikołaj w Gminie Szaflary

            I znowu Mikołaj miał dużo pracy, napracował się, podobnie jak w zeszłym roku, napracował………

Wszystko to nadal z troski o bezpieczeństwo naszych dzieci i ich opiekunów, bowiem oprócz tego, że chciał ucieszyć dzieci prezentami, musiał też zadbać o odpowiednie i higieniczne warunki, dostosowane do wymogów sanitarnych, w związku z panującą pandemią koronawirusa.

06 grudnia br. Świętego Mikołaja gościła Remiza OSP w Zaskalu, gdzie zaproszono na wyznaczone godziny dzieci i ich rodziców. Swoim przybyciem Święty uszczęśliwił 90 dzieci z terenu gminy. Niektóre dzieci nie mogły osobiście odebrać prezentu z uwagi na chorobę, dlatego też w ich imieniu zrobili to rodzice. Okazało się, że wszystkie dzieci były  w tym roku bardzo grzeczne, dlatego też nasz Diabełek w przeciwieństwie do Mikołaja się nie napracował?. I nawet nasz Wójt Rafał Szkaradziński, który jak się okazało również był bardzo grzeczny, zauważył tę wspaniałą radosną atmosferę.

Zaangażowanym osobom, przede wszystkim członkom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (którzy także byli bardzo grzeczni) za pracę nie tylko podczas imprezy Mikołajowej, ale całoroczny trud włożony w wykonywanie zadań, a także naszym dobrym „duszkom” Pani Bernadetcie Czernik i Grażynie Pawlikowskiej za pomoc w udekorowaniu sali bardzo dziękuję.

Pełnomocnik Wójta ds. RPA

Katarzyna Sowa

 

 

 


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑