Aktualnosci

Published on 10 września, 2019 | by Katarzyna

0

Program prewencyjny „Bezpiecznie – chce się żyć”

Gmina Szaflary po raz kolejny przystąpiła do programu prewencyjnego pn. „Bezpiecznie – chce się żyć” organizowanego przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Program ten łącząc edukację z przyjemnością wpływa na podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na drogach.

W części szkoleniowej poruszone zostaną zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym jako problem społeczny i ekonomiczny, omówione zostaną skutki i przyczyny wypadków drogowych, zostanie dokonana analiza zachowań uczestników ruchu drogowego. Przede wszystkim jednak poruszona zostanie kwestia nietrzeźwości, jako jednej z przyczyn wypadków drogowych, przedstawiona zostanie profilaktyka bezpieczeństwa ruchu drogowego w naszym regionie.

W części artystycznej wystąpi Kasia Cerekwicka.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szaflarach informuje, iż ma do przekazania bezpłatne bilety na to wydarzenie, które odbędzie się dnia 29 września br. o godz. 1500 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Wszystkich chętnych zapraszam po odbiór biletów do budynku Urzędu Gminy Szaflary – pokój nr 3 – siedziba Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ilość biletów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Katarzyna Sowa

Pełnomocnik Wójta ds. RPA


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑