Aktualnosci no image

Published on 27 stycznia, 2021 | by Katarzyna

0

Sprawozdanie z działalności świetlicy w SP w Bańskiej Niżnej

Informacja z działalności pracy „Świetlicy” w Szkole Podstawowej w Bańskiej Niżnej

            W 2020 roku w ramach pracy „Świetlicy środowiskowej„ prowadzone były zajęcia: Sportsmenów oraz koła: malarstwa na szkle, plastyczne i filatelistyczne.

W ramach zajęć „Koła Sportsmenów” odbyło się kilka zajęć w formie pozalekcyjnej na sali gimnastycznej.  Uczniowie jak co roku byli zaangażowani w zajęcia.

Pozostałe zaplanowane wyjazdy na narty, łyżwy, snowboard, hulajnogi oraz Mikołajkowy turniej tenisa stołowego nie doszły do skutku ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną.

Od marca dzieci przeszły na nauczanie zdalne i z tego powodu w ramach zajęć malarstwa na szkle, plastycznych i spotkań filatelistycznych zrealizowane zostały tylko niektóre działania. Takie jak:

-przygotowaliśmy dekoracje i upominki na Dzień Babci i Dziadka

-ozdobiliśmy szkolne korytarze portretami św. Kazimierza Jagiellończyka patrona naszej szkoły

-z okazji Dnia Dziecka uczniowie  wykonali prace plastyczne pod tytułem ,,Dzieci Świata”

-na początku roku szkolnego malowaliśmy prace ,,Wakacyjne wspomnienia”

-udało nam się zrobić makietę ,,Jesienny las”

Niestety nie odbyły się kiermasze z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia, które od wielu lat były organizowane w naszej szkole

Dzięki środkom pozyskanym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych mogliśmy zakupić potrzebne materiały i przybory, które zostały wykorzystane w trakcie realizacji naszych zajęć. Dziękujemy Komisji za pomoc w realizacji zaplanowanych zadań.

Dyrektor

Jolanta Stolarczyk

 

 


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑