Aktualnosci

Published on 7 grudnia, 2022 | by Katarzyna

0

Mikołaj w Gminie Szaflary

Święty Mikołaj w Gminie Szaflary

06 grudnia br. Remiza OSP w Zaskalu witała niezwykłego gościa, przybyłego z bardzo daleka, bowiem w tym dniu swoją obecnością zaszczycił ją sam Święty Mikołaj, na zaproszenie Urzędu Gminy – GKPiRPU. Swoim przybyciem Święty uszczęśliwił 75 dzieci z terenu gminy. Niektóre dzieci nie mogły osobiście odebrać prezentu z uwagi na chorobę, dlatego też w ich imieniu zrobili to rodzice. Ale i rodzice stanęli na wysokości zadania, przygotowali się do spotkania deklamując dla Mikołaja wiersze.

Okazało się, że wszystkie dzieci były  w tym roku bardzo grzeczne i w pełni zasłużyły na swój prezent. I nawet nasz Wójt Rafał Szkaradziński, który jak się okazało również był bardzo grzeczny, zauważył tę wspaniałą radosną atmosferę.

Zaangażowanym osobom, przede wszystkim członkom Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień (którzy także byli bardzo grzeczni) za pracę nie tylko podczas imprezy Mikołajowej, ale całoroczny trud włożony w wykonywanie zadań, a także naszej niezawodnej pomocnicy Pani Bernadetcie Czernik za pomoc w udekorowaniu sali bardzo dziękuję.

Pełnomocnik Wójta ds. PiRPU

Katarzyna Sowa

 


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑