Aktualnosci

Published on 12 grudnia, 2023 | by Katarzyna

0

Mikołaj w Gminie Szaflary

Święty Mikołaj w Gminie Szaflary

„Drogi Święty Mikołaju

Wszystkie dzieci Cię kochają

Usiądź sobie miedzy nami

Obdarz dzieci prezentami”

Okres przedświąteczny to czas radości i marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna aura, pełna puszystego śniegu ułatwiła podróż Świętego Mikołaja, który przybył do Remizy OSP w Zaskalu, by swoją obecnością uszczęśliwić dzieci, wszak cały rok czekały na ten wyjątkowy dzień, a sam Mikołaj przez cały rok szykował dla nich wspaniałe prezenty.

Radości i śmiechu było co niemiara, co odważniejsze dzieci tańczyły, recytowały wiersze lub śpiewały dla specjalnego gościa piosenki, a niektórzy zdecydowali się do Niego przytulić, czy usiąść mu na kolanach. Spotkanie to dostarczyło najmłodszym wielu emocji, miło było wpatrywać się w ich szczęśliwe twarze.

I nawet sam Wójt Gminy – Pan Rafał Szkaradziński przyznał, że te nasze dzieci musiały być naprawdę grzeczne, skoro Święty Mikołaj był taki hojny i obdarował prezentami 78 dzieci. Zaprosił Mikołaja na przyszły rok, a ten obiecał dzieciom, że na pewno do nich przyjdzie.

Radosny nastrój udzielił się również rodzicom i opiekunom, którzy zostali zaproszeni na ten ważny dzień, by razem ze swoimi pociechami świętować ten piękny dzień. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

Tekst:

Pełnomocnik Wójta ds. Uzależnień

Katarzyna Sowa

Zdjęcia;

Natalia Staszel

 


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑